Akademia WhitePress – rozwijaj swoją firmę w sieci


Jak pewnie większość osób dobrze wie, przez kilka lat współpracowałem z platformą WhitePress. Dzisiaj chciałbym Wam opowiedzieć o ich najnowszym projekcie, skierowanym do każdego, kto prowadzi biznes w sieci. I nie ma większego znaczenia jaki, ważne, że online.

Powstaje nowy projekt edukacyjny skierowany do marketerów i właścicieli firm – Akademia WhitePress. Eksperci tejże Akademii będą realizować temat przewodni projektu: Wiedza oparta na praktyce.

Wiadomo, że jeśli prowadzisz biznes online to w ten czy inny sposób ocierasz się o takie tematy jak Influencer Marketing i Content Marketing. Ja też. Ideą, która przyświeca twórcom Akademii WhitePress jest zapewnienie wsparcia firmom chcącym osiągać jak najlepsze efekty i stosować dobre praktyki współpracy z influencerami. Projekt ma także zainspirować podmioty z mniejszym budżetem do rozszerzenia swoich dotychczasowych działań z obszaru marketingu. Bo na szczęście nie każdy influencer zaczyna rozmowę od 10 000 zł 😉

Akademię WhitePress będą prowadzić specjaliści z WhitePress®, we współpracy z zewnętrznymi ekspertami branżowymi. Prelegenci będą brać udział w webinariach i wspierać pomysłodawców projektu w tworzeniu materiałów poradnikowych.

„Chcemy prezentować nowe trendy, pokazywać przydatne narzędzia, udostępniać materiały takie jak poradniki, wzory umów i raportów; badać rynek, a także przedstawiać szczegółowe case study. Rozmawiając z uczestnikami naszych poprzednich szkoleń oraz wydarzeń, na których byliśmy prelegentami, zauważyliśmy, że marketerzy szukają informacji na temat pomiaru działań z twórcami internetowymi. Pytają też o narzędzia ułatwiające prowadzenie kampanii. Chcemy podzielić się z nimi naszym doświadczeniem” – wyjaśnia Patrycja Górecka-Butora, która jest szefem działu influencer marketing właśnie w WhitePress®.

Głównym punktem Akademii są szkolenia otwarte z influencer marketingu oraz SEO i Content Marketingu. Będą to szkolenia głównie stacjonarne, realizowany w największych miastach w Polsce. Najbliższe odbędą się 12-14 marca 2018 roku w Warszawie. WhitePress® będzie także prowadzić szkolenia zamknięte z zakresu content marketingu i influencer marketingu, dostosowane do wymagań danej branży. Projekt zakłada również cykliczną publikację bezpłatnych materiałów. Organizatorzy, razem z ekspertami z branży i influencerami, będą prowadzić webinaria i vloga. W ramach Akademii WhitePress marketerzy uczestniczący w projekcie będą mogli uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, ponieważ po każdym webinarze przewidziano czas na zadawanie pytań. Można też dołączyć do grupy tematycznej na Facebooku: Influencer Polska – praktycznie o influencer marketingu, gdzie powinniśmy znaleźć praktyczną pomoc 🙂 Wszystkie materiały pojawią się na stronie projektu www.whitepress.pl/akademia.

Projekt jest realizowany we współpracy z firmami i blogerami o dużym doświadczeniu w e-biznesie: Netsprint, Influencer.pl, OFFON Agency, SentiOne, Signs.pl, Sukces Pisany Szminką, Jestem Interaktywna, click community, Takaoto, Brief, Marketer+, NowyMarketing, ViralSeed, Social Press, Mediakraft TV, Biznesowanie.pl, Brand24, portalmedialny.pl, AdMonkey oraz Marketing i Biznes.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *