Kontakt i współpraca

Wspólnie podkręćmy Twój Biznes!

Witam Cię serdecznie! Nazywam się Michał Żołądkowski i od ponad 6 lat prowadzę własną firmę. Założyłem ją z jednego ważnego powodu – chciałem stworzyć od podstaw coś swojego. Dzisiaj moja firma wygląda inaczej niż na samym początku (zdecydowanie inaczej!). Po drodze popełniłem masę błędów, kilka świetnych okazji straciłem, ale zdobyłem coś bezcennego – wiedzę i doświadczenie. Chcę je wykorzystać, żeby pokazać Ci jak budować dobry biznes, który SPRZEDAJE i się ROZWIJA.

Nie będę Cię męczyć bełkotem marketingowym (po cichu Ci powiem, że go nie znoszę!), nie będę Cię mamić „cudownymi” metodami, które nie działają, nie będę tracić Twojego cennego czasu na rozwiązania, do których nie jestem przekonany. Za to będę z Tobą rozmawiać KONKRETNIE o rozwoju TWOJEJ FIRMY. Prostym językiem, z koncentracją na korzyściach i działaniu. Bo tak jest dobrze.

Chciałbyś, żebym Ci pomógł indywidualnie? Pomagam rozwiązywać problemy przedsiębiorców i budować firmy od podstaw. Oczywiście pobieram za to wynagrodzenie, ale uwierz – jestem elastyczny. Pisz śmiało, podkręćmy Twój Biznes:

michal@biznesowanie.pl

Jeśli się postarasz, bez problemu znajdziesz do mnie numer telefonu na innych stronach. Nie zamieszczam go nie dlatego, że nie lubię rozmawiać przez telefon. Po prostu każda taka rozmowa i tak będzie musiała znaleźć swoją kontynuację w mailu. Prościej będzie jak od razu go napiszesz 😉 Na pewno przeczytam. (Prawie) na pewno odpiszę. Tylko daj mi na to trochę czasu, blog jest jedną z wielu dziedzin życia i pracy, w które się angażuję, nie zawsze odezwę się od razu, ale postaram się jak najszybciej.

Samych sukcesów!

Michał Żołądkowski